Presentatie ontwerp avontuurlijke speelplaats
Nieuws -> GemeenteBron: Gemeente Amstelveen
30-03-2009
Op  basis van input van jongeren is er een ontwerp gemaakt voor de avontuurlijke  speelplaats op de Noordelijke Poeloever. Dit ontwerp wordt 14 april 2009 aan  omwonenden en andere geïnteresseerden gepresenteerd tijdens een inloopavond.
  Op  dinsdag 14 april tussen 17.30 en 19.30 uur organiseert de gemeente in het  raadhuis een inloopavond over de avontuurlijke speelplaats aan de Noordelijke  Poeloever. Ontwerp- en ingenieursbureau Carve heeft, samen met leerlingen van twee basisscholen, het ontwerp gemaakt.
  De  afgelopen weken hebben vier enthousiaste groepen kinderen van basisscholen Het  Palet en Piet Hein zich over het ontwerp gebogen. Samen met Carve hebben zij  spelelementen geïnventariseerd die zij graag terug zien in het ontwerp. Dit gebeurt  binnen een aantal randvoorwaarden dat door de gemeente is opgesteld.
  Tevens  is het Keizer Karel College betrokken met onderwijsformule Technasium. Brugklasleerlingen  deden hierbij beroepservaring op voor de vakgebieden onderzoek en ontwerpen. In  het geval van de avontuurlijke speelplaats kropen ze in de rol van een  ontwerper. Alle bruikbare input van de jongeren is door Carve verwerkt in het  ontwerp. 
  Tijdens  de inloopavond wordt het voorlopig ontwerp gepresenteerd en kan een ieder suggesties  doen die - waar mogelijk - kunnen leiden tot aanpassing van het ontwerp.

 
             
             
             
             
             
            

