Achter de Kruiskerk moet iets bijzonders komen
Nieuws -> GemeenteBron: Amstelveens Nieuwsblad
03-08-2006
In het voormalige groen bedrijfsgebouwtje aan De Ruyschlaan in  het park achter de Kruiskerk moet als het aan de gemeente ligt iets bijzonders  komen.
  Het wijkplatform en omwonenden  mogen eerst hun voorkeur uitspreken over de nieuwe invulling van het gebouwtje,  alvorens de gemeente het verkoopt. Volgens de lokale overheid kan een juiste  invulling van het gebouw iets toevoegen aan de levendigheid van de wijk. 
  „Gezien de marktontwikkeling  moet enige vercommercialisering (zoals een fysiotherapiepraktijk of een kinderdagverblijfje) tot de mogelijkheden  behoren," stelt de gemeente. Ook zou enige verruiming van de bebouwingsmogelijkheden  mogelijk moeten zijn.
  Eveneens ziet de gemeente  aanleiding tot een bijzondere en minder traditionele vormgeving van het gebouw  door de speciale ligging. Als de omwonenden  suggesties hebben aangedragen, gaat de gemeente over tot verkoop op basis van  het geldend grondprijzen-beleid, of indien er meerdere gegadigden zijn, per  openbare verkoop bij inschrijving.

 
             
             
             
             
             
            

