Bijgewerkt: 16 augustus 2026

Nieuwe schooljaar sportief ingeluid bij AmstelveenSport

Nieuws -> Sport

Bron: AmstelveenSport
11-08-2026

Op dinsdag 11 augustus 2026 kwamen de Amstelveense vakdocenten gym van het basisonderwijs bijeen bij AmstelveenSport voor de aftrap van het nieuwe schooljaar. Tijdens deze kick-off stonden ontmoeting, kennisdeling en inspiratie centraal. Wethouder Sport Floor Gordon was hierbij aanwezig om kennis te maken met de vakdocenten en het belang van sport en bewegen voor kinderen te onderstrepen.

Amstelveen
(Foto: AmstelveenSport - 2026)

Vakdocenten gym van Amstelveense basisscholen met wethouder Floor Gordon, directeur AmstelveenSport Heleen van Ketwich Verschuur, co?rdinator scholen Krista Mol en manager Sportservice Babiche Roof

Directeur Heleen van Ketwich Verschuur heette de deelnemers welkom. Na een rondleiding door het nieuwe kantoor en het zwembad namen Krista Mol, coördinator scholen, en Babiche Roof, manager Sportservice (waaronder JOGG), namens AmstelveenSport de vakdocenten mee in het aanbod voor scholen en werden waardevolle inzichten met elkaar gedeeld. Zo werd er gesproken over kansen om kinderen gedurende de schooldag meer in beweging te krijgen. De dynamische schooldag werd daarbij benoemd als goed voorbeeld van afwisselend zittend leren en actief bewegen. 

Wethouder Floor Gordon benadrukte het belang van sport en bewegen voor de fysieke en mentale ontwikkeling van kinderen evenals de noodzaak om ook na het basisonderwijs te blijven bewegen. Met alle gedeelde informatie en de uitwisseling van ideeën en ervaringen is een goede basis gelegd voor een sportief en actief schooljaar.



Amstelveenweb.com is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de nieuwsberichten.