Amstelveenweb.com Amstelveenweb.com Bijgewerkt: 25 mei 2012 Zoek:
begin Begin:. Nieuws Geschiedenis Amstelveen Geschiedenis Geschiedenis Geschiedenis Foto's Geschiedenis Gebeurtenissen Geschiedenis Monumenten Geschiedenis Partnersteden Geschiedenis Straten Geschiedenis Kerken Geschiedenis Exposities Geschiedenis Links Geschiedenis Sponsoren Geschiedenis Over de site Geschiedenis Contact Geschiedenis Bronnen Geschiedenis

Koffie met de buren

Nieuws -> Cardanus

Bron: Stichting Cardanus
21-07-2011

Aan de flatbewoners aan de Zwingliweg, Calvijnlaan, Lindenlaan, M. Lutherweg

Beste bewoners,

Het is belangrijk, dat u zo lang mogelijk zèlf kan beslissen wat u nodig heeft en wat bij u past. Wat kunnen wij hierbij voor u betekenen? Het wijkplatform, Vita, Cardanus en politie letten op veel aspecten van het dagelijks leven.

Wij gaan uit van wat u zelf nog kunt en kijken met u wat mensen uit uw naaste omgeving voor u kunnen beteken. Waar u het samen en onderling met hen niet redt, kunnen wij een helpende hand bieden


Grotere kaart weergeven Het grasveld aan de Zwingliweg

Dinsdagmorgen 26 juli 2011 tussen 10 – 12.00 uur zijn wij op het grasveld tussen Zwingliweg  - Calvijnlaan aanwezig en we zijn benieuwd naar uw signalen, wat gaat er wel en niet goed in uw flat en buurt, én naar uw bijdrage om gewenste verbeteringen te realiseren.

Onder het genot van een kopje koffie en een hapje geven wij u  informatie over activiteiten, vrijwilligerswerk en hulpverlening in de wijk ( buurtkamer aan de Van der Hooplaan 180, wijksteunpunten MOC en Kastanjelaan ; de bezorgdienst in samenwerking met de Buurthulpdienst en SPAR)

Wat doen we met uw informatie?

In kaart brengen van initiatieven en behoeften in de wijk en deze op elkaar afstemmen. Indien nodig bewoners met  de juiste instellingen of organisaties in contact brengen. Voorstellen doen om de signalen om te zetten in concrete voorstellen om op die manier de leefbaarheid in uw omgeving te verbeteren.

Hulp aan buren

Wilt u af en toe iets voor uw buren doen? In Keizer Karelpark zijn voor de Buurthulpdienst al 24 in de wijk wonende vrijwilligers actief. En er is nog veel behoefte aan vrijwilligers, die af en toe met de zelfstandig alleenwonende oudere een boodschap doen, een praatje of een wandeling maken. Zij kunnen uw hulp goed gebruiken. Er zijn talloze andere vormen waarin bewoners iets voor elkaar kunnen beteken. We zien u graag op 26 juli 2011 tussen 10 – 12.00 uur op het grasveld Zwingliweg. Bij slecht weer gaat deze bijeenkomst niet door.



Amstelveenweb.com is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de nieuwsberichten.




Copyright en Disclaimer | Amstelveen | RSS