Amstelveenweb.com Amstelveenweb.com Bijgewerkt: 25 mei 2012 Zoek:
begin Begin:. Nieuws Geschiedenis Amstelveen Geschiedenis Geschiedenis Geschiedenis Foto's Geschiedenis Gebeurtenissen Geschiedenis Monumenten Geschiedenis Partnersteden Geschiedenis Straten Geschiedenis Kerken Geschiedenis Exposities Geschiedenis Links Geschiedenis Sponsoren Geschiedenis Over de site Geschiedenis Contact Geschiedenis Bronnen Geschiedenis

Kettingbotsing op de Beneluxbaan

Nieuws -> Politie

Bron: IJsbrand Terpstra
13-06-2009

Op vrijdagmiddag 12 juni 2009 heeft er een kettingbotsing plaatsgevonden op de hoek Beneluxbaan/Straat van Messina. Rond kwart voor vier is er waarschijnlijk een auto ingereden op de rij wachtende auto’s voor de stoplichten.

Kettinbotsing Amstelveen
(Foto IJsbrand Terpstra - 2009)

Kettingbotsing op de Beneluxbaan


In het totaal waren drie auto's betrokken bij het ongeluk, er kwamen vier ambulances ter plaatse. Er is een vrouw op de wervelplank in de ambulance geschoven, zij had ook last van haar nek. In het totaal moesten vier mensen behandeld en overgebracht worden naar het ziekenhuis voor verder onderzoek.



Amstelveenweb.com is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de nieuwsberichten.




Copyright en Disclaimer | Amstelveen | RSS