Bijgewerkt: 15 oktober 2025

De wereld door de ogen van iemand met dementie

Nieuws -> Informatief

Bron: Mantelzorg en Meer
15-10-2025

In Nederland hebben 290.000 mensen dementie, waarvan 70% thuis woont. Zorgen voor hen kan zwaar zijn. De VR-bril, ontwikkeld door Into D’mentia en het Trimbos Instituut, biedt een realistische ervaring en draagt bij aan betere dementiezorg. Hoe ziet de wereld eruit door de ogen van iemand met dementie?

Foto Amstelveen
(Foto Amstelveenweb.com - 2025)

Met de VR-bril van Mantelzorg & Meer stap je in de belevingswereld van een naaste met dementie. Deze 360° simulatiefilm vergroot het begrip en helpt je beter te ondersteunen. De VR-experience is bedoeld voor mantelzorgers die wonen in de gemeenten  Haarlemmermeer, Aalsmeer, Amstelveen, Uithoorn en Ouderkerk aan de Amstel. De sessie worden op diverse data in verschillende gemeenten aangeboden:
Op 23 oktober 2025 is er een sessie in Amstelveen.
Tijdstip is van 10.00 – 12.00 uur.
Locatie is kantoor Mantelzorg & Meer, Dr. Willem Dreesweg 2 in Amstelveen.

Voor meer informatie of aanmelden: Mantelzorgenmeer.nl, stuur een mail naar info@mantelzorgenmeer.nl of bel 020-5127250.

Ook in Amstelveen zijn nog sessies op 28 november en 8 december 2025
In de Haarlemmermeer op 16 september, 27 oktober en 13 november 2025
Kijk voor meer informatie en of aanmelden op Mantelzorg en Meer. Heb je vragen bel 020-5127250.

Amstelveenweb.com is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de nieuwsberichten.