Bijgewerkt: 19 september 2025

De Bibliotheek Amstelland viert de Week van de Ontmoeting

Nieuws -> Sociaal

Bron: De Bibliotheek Amstelland
19-09-2025

Van 25 september 2025 tot en met 2 oktober 2025 staat de Bibliotheek Amstelland nóg meer in het teken van samen zijn, ontmoeten en meedoen. Een week vol activiteiten waarin verbinding centraal staat. Kom langs, ontmoet nieuwe mensen en ontdek wat de Bibliotheek allemaal te bieden heeft – iedereen is welkom!

Foto Amstelveen
(Foto Bibliotheek Amstelland - 2025)

Week van de ontmoeting - in gesprek gaan

Bijzondere filmavonden
Samen met Better Together Amstelveen organiseert de Bibliotheek twee bijzondere filmvertoningen. Op vrijdag 26 september draait in Buurtkamer Keizer Karelpark de tragikomische film Drie dagen Vis. Op dinsdag 30 september 2025 is in Villa Randwijck de ontroerende film All of us Strangers te zien. Na afloop van beide films is er een nagesprek met een specialist over eenzaamheid en verbondenheid. De toegang is gratis.

Meer activiteiten
Naast de filmavonden zijn de nog meer speciale activiteiten van en in de Bibliotheek:
• Donderdag 25 september: Minifestival The Art of Connection (12-22 jr). Pimp je kleding, ga in gesprek over labels of doe mee met de wedstrijd spijkerbroekhangen.
• Vrijdag 26 september: Workshop Poetry Suite: Mijn huisje zegt hallo (8+) bij Museum JAN. Maak een kleurrijk pop-up huisje vol poëzie.
•Zaterdag 27 september: Living Library (14+) in Bibliotheek Stadsplein. Ontmoet bijzondere mensen en ontdek verhalen die je niet in een boek vindt.

Samen maakt het verschil
De Week van de Ontmoeting laat zien hoe waardevol het is om samen te zijn. Soms zit verbinding in iets kleins. Een goed gesprek, een gedeelde lach of samen een film kijken. Juist die momenten maken de Bibliotheek tot een plek waar iedereen zich thuis kan voelen,” vertelt Anton Furnée, programmamaker van de Bibliotheek Amstelland.

Meer informatie en aanmelden voor de activiteiten kan via www.debibliotheekamstelland.nl.

Over de Bibliotheek Amstelland
De Bibliotheek Amstelland is het platform voor kennis en cultuur in de regio Amstelveen, Aalsmeer en Uithoorn. De Bibliotheek is 7 dagen per week open, heeft op dit moment 5 vestigingen in 3 gemeenten, ontvangt zo’n 524.0000 per jaar, heeft ruim 38.500 leden, een uitgebreid lesprogramma en een omvangrijke programmering van sociale en culturele activiteiten voor jong en oud. Wij verbeteren ons continu om van waarde te zijn en te blijven in een snel veranderende omgeving. En we zijn ambitieus: we streven naar een 9+ ervaring voor onze klanten. We zijn een plek waar iedereen zich thuis voelt en graag komt voor inspiratie, plezier en ontmoeting.



Amstelveenweb.com is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de nieuwsberichten.