Bijgewerkt: 20 november 2017

Zomertentoonstelling van de Vereniging Amstelveen Kunst

Nieuws -> Cultuur

Bron: AVK
08-05-2010

De zomertentoonstelling van 30 leden van de Vereniging Amstelveen Kunst wordt geopend op 6 juni 2010 om 16.00 uur van in het Stadshart Paviljoen aan de Stadstuinen in Amstelveen. De opening zal geschieden door Ellie van den Bomen, Projectmanager bij het CBK Noord-Holland.

Schilderijen, stenen en bronzen beelden, aquarellen, tekeningen, fotografisch werk, collages, digitale kunst en sieraden worden geëxposeerd en toegelicht door de leden, die zelf aanwezig zijn om geïnteresseerden te vertellen over hun werk en dat van hun collega’s.

Ook geven diverse kunstenaars regelmatig workshops. Het Stadshart Paviljoen is geopend op donderdag van 12 – 21 uur, vrijdag van 12 – 18 uur, zaterdag van 12 – 17 uur en op koopzondagen. Meer informatie kunt u vinden op www.amstelveenkunst.nl

Paviljoen Amstelveen
(Foto Amstelveenweb.com - 2010)

Het Stadshart Paviljoen


Dit is de eerste expositie in het nieuwe pand van de vereniging, dat naast het eindpunt van tramlijn 5 ligt in het Stadshart in Amstelveen. Oorspronkelijk is het pand gebouwd als exclusief Chinees restaurant door een projectontwikkelaar uit Peking, maar door het voortijdig faillissement van de restauranthouder, die het bedrijf zou exploiteren is het nooit in gebruik genomen en ook nog niet volledig ingericht.

Na een onderhandelingsperiode van een half jaar is het bestuur van de vereniging erin geslaagd om toestemming te krijgen van de Chinese eigenaar voor het exploiteren van een galerie. Het pand heeft een oppervlakte van 800 m², bestaande uit één grote open ruimte op de begane grond en een vide op de eerste verdieping met een aantal aparte ruimtes, die de mogelijkheid bieden voor kunstenaars een separate expositie in te richten.

Verder heeft het pand een ‘terrasruimte’ met openslaande deuren, die toegang geven tot een terras aan de vijver in de Stadstuinen, waar in de openlucht beelden kunnen worden geëxposeerd.

Parkeerruimte is volop aanwezig in diverse parkeergarages onder en naast het pand. Let op; 6 juni is koopzondag en er is geen vrije parkeerruimte in de omgeving, behalve voor vergunninghouders. Wij zouden het op prijs stellen een bericht van uw aanwezigheid te ontvangen op info@amstelveenkunst.nl

AVK Amstelveen
(Bron AVK - 2010)

De flyer van de zomertentoonstelling van AVK


Kunstenaars:

Gerard Albertsboer Fotografie www.albertsboer.nl

Marianne Braches, Digitale collages www.mkdesign.dds.nl

Esther Brink Schilderijen, gem. techniek www.estherbrink.nl

René Bruinsma Beelden www.renebruinsma.com

Adrie Capelle Beelden via www.amstelveenkunst.nl

Ruth Dagan Schilderijen, tekeningen www.ruthdagan-art.com

Cilia Groenveld Sierraden www.ciliagroenveld.nl

Doortje de Haan Schilderijen, zeefdruk, Japanse vouwkunst www.kleurvormgeving.nl

Elly de Jong Beelden www.ellydejongbeelden.nl

Paul Klimecki Digitale (bewerkte) foto’s www.paulklimecki.com

Sander Kneppers Beelden awgkneppers@tiscali.nl  

Mariska Krielaart Schilderijen, gem. techniek mariska.krielaart@casema.nl

Anne Leegstra Schilderijen www.amstelveen-galerie.nl

Tonie van Marle Beelden/assemblages www.tonievanmarle.nl

Jan Martens Schilderijen ravic.wongaton@tiscali.nl

Jet Naftaniel-Joëls Sieraden, draagobjecten www.jetnaftaniel.com

Sunny Neeter Schilderijen/gem. techniek www.sunnyart.eu

Gaby Oltean-Lungu Schilderijen oltean@xs4all.nl

Marijtje Overduin Schilderijen, zeefdrukken, stripverhalen www.marijtje.com

Herman Pijnaker Schilderijen en beelden 0297 583 255

Neely Schaap Gem. techniek (schilderijen, objecten) www.neelyschaap.nl

Lize ten Siethoff Beelden lize.tensiethoff@xs4all.nl

Han Sinke Schilderijen www.hansinke.nl

Tries Smilde Porselein à la 17e siècle www.triessmilde.nl

Astrid Stoffels  Schilderijen www.astridstoffels.nl

San Sia Beelden www.sansia.nl

Marja Verhagen Beelden www.marjaverhage.nl

Annette van Waaijen Gem. techniek (foto’s, borduurwerk) www.annettevanwaaijen.nl

Desirée Wijgman Beelden www.desireewijgman.nl

Download de flyer van de tentoonstelling: pdf



Amstelveenweb.com is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de nieuwsberichten.