Bijgewerkt: 25 mei 2012
Zoek:
Nieuws
Amstelveen
Geschiedenis
Foto's
Gebeurtenissen
Monumenten
Partnersteden
Straten
Kerken
Exposities
Links
Sponsoren
Over de site
Contact
Bronnen
De fractie van GroenLinks organiseert op zaterdag 11 februari 2006 een fietstocht door het Amstelveense buitengebied. De partij wil ter plekke met betrokken praten over recente en toekomstige ontwikkelingen als de golfbaan, het voorstel van VVD, CDA en PvdA om te bouwen in de polder, de aanleg van meer natuur en recreatie, de verkeersveiligheid en het toekomstperspectief van agrariërs.
‘In het Amstelveens buitengebied zijn veel ontwikkelingen gaande. Positieve en negatieve ontwikkelingen. Bij GroenLinks heeft dit buitengebied een bijzondere plek. Daarom willen wij dit groene stuk van Amstelveen in onze verkiezingscampagne extra aandacht geven en willen wij met zoveel mogelijk mensen “polderen over de polder”. Daarom hebben wij betrokken maatschappelijke organisaties uitgenodigd voor een tocht langs de Amstel en door de polder.’aldus wethouder Paul Regouin.
Belangstellenden zijn zeer welkom om mee te fietsen en de partij deelgenoot te maken van hún visie op het buitengebied. De tocht per fiets start op zaterdagmorgen 10:00 uur 11 februari 2006 bij café “Het Kalfje”aan de noordgrens van de gemeente langs de Amstel.

Datum: Zaterdag 11 februari 2006
Start: 10:00 uur bij “Het Kalfje”Amsteldijk-Noord per fiets
Pauze: 11:30 – 12:30 uur in het Dorpshuis in Nes
Einde: 14:00 uur in Nes
Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met GroenLinks
Aanmelden kan ook per email: info@groenlinksamstelveen.nl